Oferta zagraniczna / Foreign offer:

Adres e-mail

Numer kontaktowy

+48 534 789 462

Kontakt dla klientów z zagranicy

+44 744 535 2711

O nas

Let’s.PRO Sp. z o.o. to firma oferująca wszechstronne narzędzia oraz dogłębną wiedzę branżową, dzięki czemu jesteśmy w stanie rozwiązać najbardziej złożone kwestie dotyczące Twojej organizacji. Specjalizujemy się w rekrutacji. Możemy znaleźć idealnych pracowników do Twojego biznesu. Mamy wieloletnie doświadczenie, którego skutkiem jest założeniem Let’s.Pro. Posiadamy swoją własną autorską metodę rekrutacji pracowników. Dzięki czemu dostarczamy sprawdzonych i wartościowych pracowników do Twojej firmy. 

PRO Usługi

Profesjonalizm i indywidualne podejście

Nasze PRO usługi to nie przypadek w nazwie. To gwarancja profesjonalizmu i indywidualnego podejścia do kadego klienta. Wierzymy w rekrutacje opartą na wartościach. Z naszymi klientami budujemy relację pomagając im w bieżących sprawach.

Czym
się wyróżniamy?

Autorska metoda poszukiwania idealnych kandydatów

Doskonała znajomość branży

11 lat doświadczenia w pracy zdalnej

11 lat doświadczenia w rekrutacji na wyłączność dla kilku klientów

Budujemy relacje z naszymi klientami, które nie ograniczają się tylko do wystawienia faktury

JAK ROZPOCZĄĆ?

Świadczymy najwyższą staranność w tworzeniu ogłoszeń o pracę. Wiemy jak stworzyć ogłoszenie o pracę, by zachęcało odpowiednich kandydatów do aplikowania. Rozmowy rekrutacyjne to nasza specjalność. W trakcie rozmowy zweryfikujemy każdego kandydata a następnie ocenimy jego predyspozycje do wcześniej ustalonych oczekiwań. Już po 2-3 tygodniach od rozmów wstępnych będzie w stanie zaprezentować kandydatów w 100% dopasowanych do Twoich potrzeb.

Umów się na konsultację

Podczas konsultacji przeprowadzimy z Tobą wywiad dotyczący Twoich oczekiwań, wymagań oraz oferty dla kandydata

Poczekaj na wycenę

Na podstawie wywiadu wycenimy naszą usługę i przedstawimy ci naszą ofertę w ciągu 2 dni

Zaakceptuj ofertę

Jeśli zaakceptujesz naszą ofertę, natychmiast zaczniemy działać

Czekaj na efekty

Podczas gdy my będziemy zajmować się poszukiwaniem pracownika dla Ciebie, Ty będziesz zajmował się swoimi sprawami. 

let’s.pro

Co od nas otrzymasz?

Przede wszystkim, nasze pełne wsparcie i zaangażowanie w procesach rekrutacyjnych. Zastąpimy Twój dział kadr i HR. Jesteśmy otwarci na wszelki dialog w trakcie procesu. Co daje elastyczność i możliwość wpływania na rekrutację. Każdą współpracę traktujemy jakbyśmy zatrudniali do własnej firmy. Możesz spodziewać się,że wysłuchamy Twoich oczekiwań a następnie je spełnimy.

Jesteśmy specjalistami w wyszukiwaniu specjalistów na każde stanowisko. Wiemy jak znaleźć idealną osobę do twojego zespołu. Szukasz kogoś kto ma doświadczenie i kto zna się na swojej pracy? A może chciałbyś zatrudnić kogoś bez doświadczenia ale z dużym potencjałem na dobrego specjalistę? Znajdziemy go dla ciebie.

Chciałbyś żeby twój team pracował zdalnie, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Mamy doświadczenie w budowaniu zespołów zdalnych. Korzystamy ze sprawdzonych narzędzi i sposobów. Pozwól nam zająć się twoim zespołem. Zadbamy o to by był on jeszcze bardziej efektywny w pracy zdalnej.

Pozostańmy w kontakcie

+48 534 789 462

Outsoursing z Let's.Pro

Outsoursing Graficzny

Wynajmij nasz zespół grafiki produktowej w wymiarze jakim potrzebujesz. Niech Twoje grafiki wreszcie zaczną sprzedawać!

Outsourcing Ecommerce Specialist

Wynajmij nasz zespół do zwiększenia sprzedaży Twoich produktów na rynkach e-commerce - Amazon, Allegro, Ebay, Kaufland, Aliexpres

Outsoursing Marketing

Jesteś nowy i dopiero rozpoczynasz? Boisz się przepalenia budżetów marketingowych? Postaw na jakość i skorzystaj z usług naszych specjalistów, którzy wprowadzą Twoją markę w nowy wymiar marketingu.

WYCENA INDYWIDUALNA

Oferujemy również możliwość wykonania konkretnych zleceń dla firm marketingowych, które nie wyrabiają się z ilością pracy. Nowy klient? Nie wiesz czy będziecie kontynuować współpracę po okresie testowym, dlatego nie chcesz zatrudniać dodatkowych osób?