Oferta zagraniczna / Foreign offer:

Adres e-mail

Numer kontaktowy

+48 534 789 462

Kontakt dla klientów z zagranicy

+44 744 535 2711

Rekrutacja z Let's.Pro

LetsPro ma swoją własną autorską metodę poszukiwania pracowników. Wiemy jak znaleźć idealną osobę do twojego zespołu. Szukasz kogoś kto ma doświadczenie
i kto zna się na swojej pracy? A może chciałbyś zatrudnić kogoś bez doświadczenia ale z dużym potencjałem na dobrego specjalistę? Znajdziemy go dla Ciebie.

Nie chcesz czekać i postawić od razu na doświadczenie? Nie ma problemu, takiego pracownika również zrekrutujemy. Zapraszamy do kontaktu.

Nasze sposoby selekcji kandydatów

Wiemy jak stworzyć ogłoszenie o pracę, by zachęcało odpowiednich kandydatów do aplikowania. Przeprowadzimy z tobą wywiad dotyczący twoich oczekiwań, wymagań oraz twojej oferty. Następnie przekształcimy go w ogłoszenie o pracę i zaczniemy działać.

Analiza

Analizujemy wszystkie odpowiedzi z formularza aplikacyjnego, by maksymalnie dopasować kandydata do zadań i stanowiska.

Rozmowa kwalifikacyjna

Przeprowadzamy rozmowy kwalifikacyjne, wybieramy dla Ciebie wyłącznie najlepszych kandydatów do pracy.

Testy rekrutacyjne

Kandydatów dopasowujemy do kultury firmy. Prowadzimy liczne testy: osobowościowe, językowe oraz merytoryczne.

Wstępny okres wdrożeniowy

Wstępny okres wdrożeniowy jest niezwykle istotny, dzięki niemu możesz mieć pewność, że kandydat spełni Twoje oczekiwania.

PRO rekrutacja

Czym jest PRO rekrutacja?

To autorska metoda i sposoby prowadzenia rekrutacji przez nasz zespół. Nieszablonowa, inna niż wszystkie pozwalająca dotrzeć do najlepszych kandydatów. Z nami Twoja kolejna rekrutacja będzie udana.

Gwarantujemy!

Nie musisz posiadać własnego zespołu HR czy zatrudniać osobiście, aby znaleźć sprawdzonych i dopasowanych pracowników. Powiedz, kogo szukasz, a my zajmiemy się całą resztą. Pomożemy Ci znaleźć, zrekrutować i zatrudnić pracowników, a także zbudować solidne i wydajne zespoły.

Pozostańmy w kontakcie

+48 534 789 462